KONTAKT
ŽUPNIJA
ŠT. ILJ POD TURJAKOM
Šentilj 43
2382 Mislinja

tel: 02/885 72 90
faks: 02/885 72 91

župnik Tine Tajnik
GSM: 041 654 871
MULTIMEDIJA
OBISK STRANI
mod_vvisit_counterDanes313
mod_vvisit_counterVčeraj276
mod_vvisit_counterTa teden313
mod_vvisit_counterTa mesec11601
mod_vvisit_counterVsi405147

BIRMANSKE SKUPINE 2014

PRIPRAVE NA PREJEM ZAKRAMENTA SV. BIRME

DUHSVETI

V mesecu oktobru smo začeli z delom v birmanskih skupinah. V letošnjem letu se v župniji pripravlja na prejem zakramenta sv. birme 34 birmancev. Birmanci so razdeljeni v 4 birmanske skupine, vsako skupino pa vodi animator skupaj z enim ali dvema pomočnikoma-animatorjema. 

 

Tudi letos smo se z zaupanjem priporočili Sv. Duhu, da na vse nas razlije svoje darove, da nam njegovi darovi modrosti, umnosti, sveta, moči, vednosti, pobožnosti in strahu božjega pomagajo pri dobri pripravi na zakrament sv. birme.

Župnijsko občestvo pa prosimo, da našo pripravo spremljate z molitvijo, da bi birmanci poglobili svoj odnos do troedinega Boga in čut pripadnosti Cerkvi, zlasti v domači župniji in odgovorno živeli krščansko življenje.

BIRMANSKE SKUPINE

BIRMANSKA SKUPINA ŠT. 1

Voditelj: Krajnc Darja in Rošer Lara

Srečanje: v petek ob 18.30 

  1. 1.FUKS ALEN
  2. 2.KAŠTIVNIK ANDREJ
  3. 3.KRENKER LENART
  4. 4.MARHAT ANDREJA
  5. 5.PEČEČNIK SANDI
  6. 6.PIRTOVŠEK NADJA
  7. 7.PIRTOVŠEK NASTJA
  8. 8.VERBOTEN LARA
  9. 9.LICHTENEGGER BOR

BIRMANSKA SKUPINA ŠT. 2

Voditelj: Tasič Joško in Pogorevc-Merčnik Jovita

Srečanje: v petek ob 18.30 

  1. 1.JAMNIKAR VESNA
  2. 2.JOVAN MATEJ
  3. 3.KRAJNC ALJAŽ
  4. 4.KRENKER ANA
  5. 5.PRASNIC JERNEJA
  6. 6.TASIČ MATIC
  7. 7.TROFENIK DOMEN
  8. 8.ZALOŽNIK MIRJANA
  9. 9.RAMŠAK JAN

BIRMANSKA SKUPINA ŠT. 3

Voditelj: Skarlovnik Lucija       

Srečanje: v soboto ob 10.30 

  1. 1.FELLE JANJA
  2. 2.GORENŠEK ALJA
  3. 3.KATALINIČ MATEJ
  4. 4.KODRUN NINA
  5. 5.KRIŽOVNIK ŽAN
  6. 6.SEITL LOVRO
  7. 7.SKOBIR TILEN
  8. 8.URBANCL MEGI

BIRMANSKA SKUPINA ŠT. 4

Voditelj: Pajer Metka, Krivec Nadja in Anja

Srečanje: v petek ob 19. 00 

  1. 1.CERKOVNIK ZDENKO
  2. 2.MOHOR ANA
  3. 3.POGOREVC KAJA
  4. 4.RUTNIK ŠPELA
  5. 5.STRMČNIK SIMON
  6. 6.VIHER TADEJ
  7. 7.ZALOŽNIK JAKA
  8. 8.ROŠER ANŽE
 
VREME
MISLINJA
E - POŠTA
1000 preostalih znakov

CAPTCHA ImageReload Image


"Klinkite na krogec in prepišite kodo."